Rehau Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon,  Yazın balkon keyfiniz yarım kalmaması için kış aylarında da balkon sefalarınızı yaparak son derece temiz ve bir o kadar da kullanışlı olan cam balkon sistemleri çeşitleriyle kullanmak isteyenlere ihtiyaca uygun şekilde uygulamalar yapılmaktadır.

Coğrafi koşullara göre esnek şekillerde aksesuarlar ile geliştirilen ayrıca dış etkenlere oldukça yapay bir etken sağlayacak durumda yer almaktadır. Dış doğa olaylarının sizin balkon kullanımınızı engellediği  Kış bahçesi sistemleri ile son derece modern bir görünüm ve estetik ile son derece kullanımlı temiz bir görüntü içerisinde Katlanır Cam Balkon özelliği ile camlarınızı kapatarak dış etkenlere takılmadan keyfinizi sürebilirsiniz.

Cam Balkon camlarınızı kapatarak kış aylarında çamaşır kurutma işlerinizi balkonunuzda gerçekleştirebilir ve böylelikle tam fonksiyonlu olarak balkonunuzu kullanır durumda olabilirsiniz. Katlanır Cam Balkon sistemi ile rahat ve bir o kadar da kullanışlı olan bu sistem balkonu olan her daire için geçerli sağlıklı kullanışlı bir sistem halinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Katlanır Cam Balkon

Rehau Cam Balkon Sistemleri, Balkon kaplama sistemleri olarak da bilinmektedir. Evinizde, daireniz görsel açıdan ve kullanım açısından bir balkondan daha fazlası haline getiren balkon kaplama sistemleri ile katlanır camları istediğiniz noktaya toplayarak estetiği kendi ellerinizle ayarlayabilirsiniz. Temizliği ve kullanımı oldukça rahat olan bu sistemler ile son derece memnun kalacağınızı garanti verebiliriz.

Balkon kaplama her yapıya uygun bir şekilde profil yapıları oluşturulurken binanızın rengine dekoruna göre balkonunuzu kapatabilir cam odalı bir balkon haline yaz kış her ne tür doğa şartlarında olursa olsun keyfinizi sürebilir yaşam alanınızı genişletebilirsiniz.

Rehau Katlanır Cam Balkon Sistemi

Rehau Katlanır Cam Balkon Sistemi Örnek Uygulama

Rehau Cam Balkon

Rehau, üstün teknoloji ile yüksek performanslı profil derinliği çıtası ve kullanılan polimeri yoğunluğu yerli veya yabancı tüm marka profil üreticilerinden üstün özelliklere sahiptir.

Profil derinlikleri Euro serisinde Rehau Euro Design serisinde 60, 70 ve 86 mm profil derinliğine sahip iken yüksek teknoloji ürünü olan GENEO profil yapısıyla mekanların güven verdiren değerine değer katan sistemleri arasına girmektedir.

Cam Balkon Özellikleri

Bazı Cam Balkon Uygulamaları

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing