Rehau Bayii İstanbul

Rehau Bayii olarak geçmişten gelen tecrübelerimizi ve ürün kalitemizi kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

PVC Pencere sektöründe lider konumda olan Rehau marka ürünlerin sadece kurulumunda değil aynı zamanda kurulum sonrası garanti süreçlerinde de sizlerin yanında olarak ürünümüzün kullanım ömrünü artırıyoruz.

Bugüne kadar sayısız projeyi %90-100 arası müşteri memnuniyeti ile bitirmiş olan Rehau Bayii, bundan sonraki projelerinde de aynı müşteri memnuniyetini korumak için çaba göstermektedir.

Misyonumuz

Gelişen ve değişen teknolojik gelişmeleri kullanarak her zaman daha iyi ürünler elde etmek için çabalamaktayız.

Ürünlerimizi kusursuz seviyeye getirirken müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşımak için gerek satış öncesi gerek satış sonrası desteklerimizle sizlerin yanında yer almaktayız.

PVC Pencere sistemleri alanında müşteri isteklerini kusursuzca dolduracak bir konumda yer almaktan mutluluk duyuyoruz!

Vizyonumuz

Ürün portföyümüzde olan sistemlerimizi artırarak sadece PVC Pencere alanında değil müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her alanda onların yardımına koşacak bir firma olmak istiyoruz.

Geçmişimizdeki başarılı projelere ayağımızı sağlam basarak gelecekte inşa edeceğimiz çözüm odaklı projelerimize yürüyoruz.

Rehau Pencere

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing