Rehau tarafından tamamlanan tüm sistemlerin Garantisi 10 yıldan fazladır. Pencerelerin kurulumundan önce inşaatın yerleri uzman elemanlarımızla incelenir. Uzmanlarımız tüm ölçülerin Doğru olarak alınmasını sağlayacaktır. Pencereler, kapılar veya kışbahçeleri için doğru ölçüler ile imalat ve montaj Planlaması yapılacaktır. Kemerli pencere ve kapılar için şablonlar çıkarılacaktır.

Uzmanlarımız kurulum yapılmadan önce ilgili olabilecek her türlü sorulara cevap vermeye hazırdır. Uzman ve montaj elemanlarımızın hepsi sertifikalı ve prestijli elemanlardır. Kaliteli sipariş mükemmel tesisat ile Kontrol edilir. Tüm sistemler yüksek standartta ve herhangi bir karışıklığa meydan verilmeden sağlanır. .
Kurulum, güvenli ellerde olduğunu inanabilirsiniz. kalite, tutarlılık ve doğruluk için bizim için her şeyden Önemlidir.

Rehau İstanbul Bayii
Neden ürünlerimizin ve tüm profil ve örnek pencere ve kapılarımızı sergilediğimiz geniş showroom ‘uzu ziyaret etmiyorsunuz. Rehau Showroom’umuzda Pencerelerimize dokunarak ve teknik tüm özelliklerini öğrenerek güven duyarak satın alabilirsiniz. Her zaman olabilecek herhangi bir şart veya soruları tartışmak için yanınızda bir satış danışmanı olacak tüm sorularınıza cevap verecektir.

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing