Evinizde pencere sistemleriniz dolayısıyla ısı kaybı veya gelen ısıyı içeri alma seviyesini azaltmaktadır. Yüksek seviye de yakıt masraflarınıza büyük anlamda etkileyecek olan Konfor Cam  ile binanızın yada dairenizin odanızın ısı kaybını veya bulunduğu ısıyı koruyan bir yapıya sahip olurken dış etkenlerden gelen güneş ışınlarına karşı da ısının içeri girmesini önlemektedir. Yaz aylarında soğuk içecekleriniz evinizde ısınmasın…

Standart çift camlara göre ısı kaybını %50’ye kadar azaltarak en uygun şekilde ortamların ısı ve değer kaybını önlemektedir.

Konfor Cam

 

Isıtma sistemlerinin verdiği ısıyı manipule etmeden ortamda tutarak hiç bir ısı kaybı yaşamadan son derece az yakıtla ısınma ve soğutma faturalarınız yüksek tutarda gelmesini önleme adına büyük bir uygulama yaparak dairenizin veya yaşam alanınıza değer üstüne değer katmış olursunuz.

Konfor Cam Fiyatı

Konfor Cam Fiyatı

Konfor cam özelliği dış camın iç yüzeyinde yer almaktadır. Konfor Cam ısı ve güneş ışınlarını kontrol sağlarken ışığı içeri geçirmemektedir. Dışarıdan gelen güneş ışınlarını kırdığı gibi içerdeki sıcak veya soğuk ortamları koruyarak yazın klima, kışın yakıt masraflarınızı minimum seviyeye indirir. Pvc Pencerelerinizin ön bölümlerini kış aylarında soğuk, yaz aylarında ise sıcak olmasını önlemektedir. Standart çiftcamlara göre daha uzun zamanda buğunlanma yapan ısıcam – konfor camlar sizlere daha etkili bir ortam hazırlamaktadır. Dışarının soğuk içerinin sıcak olması ile oluşan buğunlanmaları daha uzun zamanda oluşmaktadır. Maddi ve ticari anlamda düşünecek olursak standart çift cam ile yaptıracağınız Pvc Pencere sistemleri ile yakıt faturalarında vereceğiniz fazla tutarlar ile Konfor Cam ile yakıt masraflarınızın düşüşü ile 1 yılda konfor cam fiyatlarını çıkarabilirsiniz.

Isı CamKonfor Cam Performans Değerlerini inceleyebilirsiniz. Konfor Cam Isı Cam Değerleri

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing