Rehau Pencere Sistemleri

Rehau Pencere Sistemleri ihtiyaçlara uygun olarak üretilmiştir. Dilediğiniz yapıda olan pencere ihtiyaçlarınızı kaliteyi gözeterek kullanabilirsiniz. Gerçek yüksek seviyede ki polimeri karbon kullanımı kaliteyi göz önünde bulundurmaktadır. Profillerin içerisindeki sacların kalınlığı fazlalığı profil yapısı çevresini ve ara bağlantı ekipmanlarını güçlendirmektedir. Alman profili olan Rehau markası adından çok iyi bahsetmiş ve Türkiye’de bir çok büyük projelerde yer almış kalitesini müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasına başlamıştır.

Yüksek seviyede son teknoloji ekip ve ekipmanlar ile Almanya’da üretilen Profiller Türkiye’de montaja hazır bir hale getirilerek Türk Usta ve Mühendislerinin proje detaylarıyla montaj edilmektedir. Rehau Pvc Sistemleri aşağıdaki gibi çeşitlerde yer almaktadır;

Euro Design 60:

Eski ve yeni yapılar için uygun, özel projelere göre üretilen bir pvc doğrama çeşididir. Isı ve Ses yalıtımı 4 seviyeye kadar etkili olmasıyla beraber yüzeyi oldukça parlak bakımı kolay, Yapı derinliği adından da anlaşılacağı gibi 60 mm yapı derinliğine sahip olmakla beraber Euro Design kategorisinde Pencere Profil Sistemleri olarak uygun bir yapıya sahiptir.

Rehau Euro Desing 60

 Euro Design 70:

Evlerinizi yapılarınızı ısı yalıtımlı yapmaktasınız ve en ince ayrıntısına kadar incelemektesiniz. Pvc doğramalarınızı ısı yalıtımında büyük öneme sahip olduğunu biliyor veya ilk defa yeni öğreniyorsunuz, bu sebeple Isı yalıtımı 1,3 değerine sahip, Yapı derinliği ürün adından da anlaşıldığı gibi 70 mm derinliğine sahip, Hırsızlıklara önlem 2. seviyeye kadar alınmış bir profil yapısına sahip, Ses Yalıtımı 4. seviyede olup, Yüksek değerli düz ve bakımı kolaydır.

Avantajları:

  • Düşük eberji ve düşük enerji eğilimli bina yada projeler için ideal
  • Rehau Comfort Plus Panjur için uygun
  • 5 Odacık tekniği
  • Pencere ve kapılar için ekonomik
  • Üst sınıf konut yapımı için ideal

Rehau Euro Design 70

 Euro Design 86:

Yüksek seviye ısı ve ses yalıtımı bu profilde, Yapı derinliği 86 mm ayrıca 6 odacıklı menteşe sistemi bulunmaktadır. Hırsız güveliği hırsızlığa karşı önlem 2. seviyeye kadar alınmıştır, Ses yalıtımı seviyesi 4. kademeye kadar sınır noktadadır, Yüksek seviye teknoloji ile pürüzsüz kolay bakımı yapılmaktadır.

Euro Design 86 Plus pencereleri sayesinde, en soğuk kış aylarında dahi kendinizi evinizde son derece iyi hissedeceksiniz. Dışarıda ne kadar fırtına ve kar olursa olsun, üstün ısı yalıtımı keyifli bir ev atmosferi sağlar. 86 mm yapı derinliği ve iki conta sayesinde soğuk, hava cereyanı, toz ve nem dışarıda kalır.

Rehau Euro Design 86

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing