REHAU KAPI SİSTEMLERİ – FRANCH BALKON KAPISI
Rehau Fransız ve veranda kapıları istenen ölçü ve tasarımla üretilmektedir . Bunlar geniş bir kullanım yelpazesi için idealdir ve ev içinde benzersiz bir tasarımla evinizin çehresini değiştirirken çağdaş Rehau PVC – u çift cam tüm avantajlarını kullanırsınız.

İstediğiniz seçimi yapabilirsiniz. – Tek açılım pencere ve kapılar, çift açılımlı pencere ve kapılar, hem çift kanat hem çift açılımları seçenekleri sizin kişisel zevkinize kalmıştır. Fransız içe doğru açılan veya sürme sistem balkon alanın en iyi şekilde kullanılmasını sağlar. ya da bir dışa açılım mekanizma ile kullanım alanının kapalı alanlarda
en üst düzeye çıkarabilirsiniz . Tüm açılış dışa kapılar 90 °, yoğun rüzgarlarda güvenliğini sağlamak için düzenlenmiştir. her kapı eşsiz 12 noktadan kilitleme sistemine sahiptir. Yüksek Güvenlik kapı kilide ile iltifat edebilirsiniz.

REHAU BASİT SÜRME VE KALDIRMALI SÜRME SİSTEMLERİ

Eğer dış görünümünüzü en üst düzeye çıkarmak ve eviniz içinde daha doğal ışıktan faydalanmak istediğinizde Sürme kapılar ideal bir çözümdür. Pratik ve çarpıcı bir klasik görünümü ile yıllardır müşterilerimizin tercihi olmuştur.
Rehau sürme kapılar ile estetik bir tasarımla . 2, 3 hatta 4 seçimi yerin büyüklüğü ile sınırlıdır. Hem açılımdan dolayı yer kaybı olmayacak Hemde mevcut yerinize konforu eklemiş olacaksınız. ve ekledi yan pencerelerin seçeneği ile, kapı tasarımı özelliği büyüklüğü ile sınırlı olabilir. Sürme kapıların tüm kanca kilitleme sistemi ile güvenle yaşayacaksınız.
Renk seçenekleri
Eğer basit sade pencereler, doğal bir ahşap görünüm istiyorsanız veya parlak renkleri ile cesur bir yükseliş yapmak istiyorsanız biz renk seçenekleri sunarız.
Rehau renk kartelasından bulunan renklerin dışında özel sipariş Renklerimizde mevcuttur.

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing