Rehau Bayileri Kadıköy

İstanbul’un en gözde ilçelerinden olan ve Anadolu Yakasının elit ilçelerinden olan Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadyumu ile iyi bir yaya ve araç trafiğine sahip elit ilçelerindendir. Anadolu yakası ticaret merkezi halinde olan Kadıköy Rıhtım Otobüs Durakları, Söğütlü Çeşme Metrobüs Hattı, Ayrılık Çeşme Marmaray Hattı, Kartal – Kadıköy Metro Hattı ile merkez konumdadır.

Rehau Bayileri Kadıköy    Mahalleleri  ile oldukça yüksek potansiyele sahip ve Rehau Markasını iyi tanıyan bir çevreye sahiptir. Rehau Pencere Sistemleri  üzerindeki yoğun ilgi ve fazla rekabet bu bölge de büyük ölçüde yoğunluğu tespit etmiş olan Showroomumuz sizlere en iyi hizmet sunmak için Mahalle Mahalle kendisini tanıtmaktadır.

Rehau Acıbadem        : Merkezimiz İstanbul Şişli olduğu gibi ana merkezimiz ise bu tür servis raporlarını en yakın bayilerine göndermektedir. Rehau Acıbadem Bayileri İstanbul Kadıköy, Üsküdar Bölge Bayileri Baktığı gibi bu çevrede bizlerin yönetimi ve kontrolünde olduğunu belirtmek isteriz.

Rehau Caddebostan : İstanbul Kadıköy Bölgesi Rehau Markasına yoğun ilgisinin Kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen Alman Profiline güvenen bir çevreye sahip olan Kadıköy Elit ev bina sahipleri kendi güvenliğini göz önüne alarak kaliteyi kendi yaşam alanlarına kazandırmak istemektedir.

Rehau Erenköy            : Gerçek anlamda kaliteyi evlerine getirmek isteyen Konut Bina Sahipleri yeni projelerinde veya Bina kapı ve pencerelerini yenileten tüm Ev yapı sahiplerini kaliteli ürünleri ve Müşteri memnuniyeti ile son derece titiz bir işçilik ile sizlere uzun yıllar hizmet edecek bir Kapı Pencere Sistemine sahip olun.

Rehau Fikirtepe           : Fikirtepe Kentsel dönüşüm projesi ile büyük bir değişime uğramaktadır, bununla beraber konut yapımında Müteahhitlerin kaliteyi araması gerektiğini arsa veya kat sahiplerinin göz önünde bulundurması gerekmektedir. Anayasa yükümlülüklerine göre Isı ve Ses Yalıtımını yüksek ölçü de azaltmaları gerekmektedir. Isı yalıtımını yapılan projenin büyüklüğüne göre duvar üstü veya altı olarak çeşitlilikle yapabilen Müteahhitler ses yalıtımında masraftan kaçarak Ses Yalıtımına önem vermemektedir. Alman Profil kalitesine uygun bir şekilde üretilen Rehau Marka Kapı ve Pencere Sistemleri Isıcam Konfor ek özelliği ile içerideki ve dışarıdaki ısı seviyesini koruyarak Pvc Pencere Özelliği ile Ses Yalıtımını da üstün bir kaliteyle korumaktadır.

Rehau Suadiye                : Rehau Pvc Pencere Sistemleri olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek için bizlere ulaşmanız durumunda en detaylı bilgiyi ayrıca ücretsiz ölçü ve fiyatlandırma servisi ile müşterisine önem veren bir Marka olarak kalitesine kalite katarak son derece önemli projelerde yer almıştır. Ağaoğlu İnşaat Tüm projelerinde Rehau Markasını Tercih Ederken buna benzer Dap Yapı gibi birçok büyük İnşaat Firmaları Projelerinde Rehau Kapı Pencere Markasını Kullanmaktadır.

Rehau Bostancı             : İstanbul Kadıköy Bostancı İlçelerinde yüksek potansiyele sahip olurken Konut ve Proje olarak çok fazla gelişen bir öneme sahip olan bir bölgedir. Gerek elit bir topluma sahip olması gerekse sahil kenarına yakınlığı yazlık villa ve benzeri yapıların lüks konutların bulunduğu bir bölge konumunda olan Bostancı bölgesi Rehau markasını çok iyi bilen bir kitleye sahiptir.

Rehau Fenerbahçe      : Kadıköy Fenerbahçe Stadyumu ile büyük bir öneme sahip bir ilçe olmakla beraber merkez konumunda yer almaktadır. Rehau Fenerbahçe sahil bölgesi ile Caddebostan caddesiyle yazlık villaların yoğunluğunda yer alan bir bölgedir. Rehau Kapı ve Pencere sistemlerini çok iyi bilen bir kitleye sahiptir.

Rehau Kozyatağı             : Kadıköy’ün Siteleri bu bölgede yer alırken elit bir topluma sahip olan bir bölgedir. Rehau markasını oldukça fazla kullanan bir toplum olan Kozyatağı Bankaların olduğu E-5 Karayolu üzerindeki mahallelerinden yer almaktadır.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing