Rehau Bayileri

Rehau bayileri geniş ağı ile Türkiye’nin her yerinde bulabilmeniz artık mutlak surette mümkün. Türkiye’nin en büyük şehirlerinde olan bayi ağımızın genişliği hemen hemen her ilçede bulunmaktadır. Showroom olması sizlere yakın olması bir çok etkene sahip bir Alman profil üreticisi olan Rehau siz değerli kullanıcılarına en iyi kaliteli ürünleri sergilemektedir.

 Rehau Bayileri Kadıköy olarak sizlere İstanbul Anadolu yakası Üsküdar – Kadıköy bölgelerinde daha yakın olmaktayız. Gezici servis ekibimiz sizlere en iyi hizmeti ulaştırmak için yoğun çaba göstermektedir. Son yıllarda gelişen teknoloji ile kendi servislerimizi mobil hale çevirerek gün içerisinde aynı anda sizlere ulaştırabiliyoruz.

Hizmetlerimiz de sizlere servis hizmeti sunmaktayız. Bunlarıın yanında parça değişimi aksesuar değişimi veya fazladan bir takım istekleri yerine getirebiliriz. Bunun yanında son zamanların en iyi profil yapılarını kullanarak sizlere en iyi derecedeki profil malzemeleri ile Hebeschiebe, Geneo, Euro 60,70,86 model ürünlerimiz ile her tür yapıya büyük küçük çaplı her türlü işlerinizde ki profil kalınlığın sahip projelerde kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing