Rehau boru sistemleri alman teknolojileri üretilmiş son sistem makine parkurunda Rehau Boru ürünleri ile karşı karşıyasınız. Rehau Boru hattı sistemleri ve talepleri endüstriyel mekanlarda ürün ve ürün yelpazesi çok fazla çeşitliliktedir. İç ve dış kesimleri taşıma kargo nakliyeye uygun malzemeler ile düzenlenmiş, Polimeri ve işlemleri çok farklı olabilir.  Rehau Polimeri endüstriyel polimeri hatları boru hatları yapımında yakın teknolojilerle üretilmiş son sistem özelliklere sahip tüm yapı ve donanımlara uygun bir şekilde üretilmektedir.

Rehau Boru Katalog indirmek için Tıklayınız…

Neden Rehau ?
Evrensel olarak 1940 yıllarından bu yana düşük maliyetli,  güvenli ve çevreye uyumlu, uyarlanabilir malzeme haline gelen polimerler, polivinil klorür veya
PVC çok gelişmiştir. . PVC’nin benzersiz özellikleri inşaat, ulaşım, elektronik ve sağlık olmak üzere birçok uygulama için alanında tercih edilen malzeme haline getirmiştir.
Yüksek Performanslı Doğrama: Rehau en yaygın konut pencere çerçeveleme malzemesi oluşu ve yüksek verimli performans değerlendirmesi ticari sektörde kazanıyor ve kazandırıyor. REHAU özel PVC (polivinil klorür yumuşatıcısız) formülasyonu ve ekstrüzyon işlemi üstün performans, enerji verimliliği ve çevresel sürdürülebilirliği sağlamak için pencereleriniz rehau olsun.

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing