Rehau Pencere ve Kapı Sistemlerine Hoşgeldiniz

Rehau Avrupa kalitesinde Alman Sisteminde PVC pencere ve kapılar üretmekteyiz.

Eğer modern gelişmiş Rehau pencereler ile eski ahşap veya alüminyum pencere ve kapı değiştirmek istiyorsanız veya yeni yapı projeniz için Rehau pencere ve kaplar gerekiyorsa bizler sizlere hizmet sağlayabiliriz.

PVC sektöründe , imalat ve Türkiye pazarları için 25 yılı aşkın deneyimi ile, tasarım , imalat ve kapı ve pencerelerin montajı ile, tüm yönleri kapsayan teknik uzmanlarımızla sağlamaktayız.

Rehau tarafından Almanya’da üretilen kaliteli PVC profillerin arasından seçim yapabilirsiniz . Rehau tüm gereksinimleri karşılayarak müşterilerimizin kendilerini özel hissettirmesini sağlar.

Uluslar arası kalitede üretilen Rehau Pencere ve kapılar son derece eğitimli ve Avrupa standartlarına denetlenmektedir. kadromuz ile güvenli ellerde olacaksınız. .

Rehau Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçeleri yaşam alanlarını genişletir ve bahçeyi bir bakıma evin içine getirir. Kış bahçelerimiz, enerji maliyetlerinin düşük ve yaşam konforunun yüksek olması için ideal ısı yalıtımı ve akılcı konstrüksiyonlar sunar.İster bir terası, ister bir balkonu kapatmak söz konusu olsun, kış bahçelerimiz çevrelerine kusursuz biçimde uyum sağlar:

FARKLI BÜYÜKLÜK VE ŞEKİLLER İÇİN MODÜLER YAPI SİSTEMİ

Bir terasın ya da bir balkonun çatılanması tamamen aynı, REHAU kış bahçesi sistemleri çevresine mükemmel uyum sağlar: düz, kemerli ya da çadır şeklinde çatıyla,
istenen yerlerde kapılar ve pencerelerle ya da köşe dönüş ve karolaj camlı.

  • RAL renk skalasındaki tüm renklerde uygulama mümkün
  • 36 temel kış bahçesi tipi arasından seçim
  • Her tip birbirine kombine edilebilir.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing