Tüm PVC pencereler aynı mı?

  • Basit bir cevap: Hayır

Rehau UPVC kalitesi ve gücü, şirketler arasında büyük farklılıklar olabilir.

Rehau kendi PVC üretimi için kullanılan benzersiz formülü, bu nedenle optimum rengini, parlaklığını ve pencere kalitesi sağlar.

Rehau üretim tesisi Avrupa’nın en gelişmiş tesisidir.

Rehau PVC pencereler için daha fazla kalite kontrol ve fiyatlandırma yaparak , ham polimer malzemelerden Rehau PVC profilleri üretir.

Tüm PVC pencereler çok uzun bir süre kullanma garantisi sunuyoruz.

 

REHAU PENCERE – YENİ İNŞAAT PROJELERİ

Başta konut projeleri olmak üzere geliştirdiğimiz ve geliştireceğimiz bütün Rehau Pencere Sistemleri ile mühendisliğin bütün olanaklarının teknoloji ile, teknolojinin de çevre ile uyumlu bir şekilde buluşmasını sağlamak ve bunu da, mimarlığın yaratıcı ve estetik enerjisi ile birleştirip anlamlı yapılara dönüştürmek, bizim vazgeçilmez ve tekrarlanamaz rutinimiz olacaktır.

“Kentsel dönüşüm” projeleri ile başta İstanbul olmak üzere bir çok şehrimiz devasa bir şantiyeye dönüşmekte. Bu sürecin İnsanlarımız ve şehirlerimiz için bir fırsat olarak değerlendirilmesi durumunda, doğa ile yeniden ilişki kurulan ve modern kent yaşamının ihtiyaçlarına da uygun yeni semtler, yeni şehirler inşa edilebilir.

Rehau Yapı , yukarıda özünü aktarmaya çalıştığımız anlayışı,  inşaat faaliyetinin bütün referanslarının odağı ve yaratıcısı olan mimarlık mesleğinin de ruhuna uygun düşecek şekilde, toplumsal bir sorumluluk bilinci içinde bütün proje ve uygulamalarında özenle uygulayacaktır.

Yapı inşaat ve pencere faaliyetinin merkezindeki insan; bugün içinde yaşadığımız büyük uygarlıkların mirası olan kültür; ve bizi biz yapan değerlerin de taşıyıcısı olan çevre, elbette ki azami özeni ve duyarlılığı hak etmektedir…

Rehau Kış Bahçesi

Size mükemmel bir kış bahçesi bulmak ve sizin için yapmak için hizmet sunuyoruz. Eğer tüm yıl boyunca bahçenizin manzarasının keyfini istiyorsanız  ya da yaşam alanı artırmak istiyorsanız Rehau Kış bahçe sistemlerinin birçok seçenekleri size yardım edecektir.

Stilleri, benzersiz dokunuşlarıyla geniş bir yelpazede tüm kişisel gereksinimlerinizi yapabilirsiniz. web sitemizde herhangi bir fiyat bulamazsınız. Bizi arayın size ücretsiz
Keşif ve fiyatlandırma yapalım. Sizin isteklerliniz ve evinize uygun kış bahçesi projesi Geliştirelim. Kış bahçeniz size ve evinize özgü olsun. Bağımsız anketler Kış bahçenizin size konfor ve yaşam kolaylığı sağladığı kadar % 15 oranında mülkünüzün değerini artırır. Kışbahçeniz ile evinize yatırım yapmış olursunuz.
Rehau gerçekten her müşterinin ihtiyacını anlamaktayız. Bazı İyileştirmeler ve kış bahçeniz ile evinizi mükemmel tamamlayacaktır.

Herkes sizi kıskanacak……

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing