Rehau Ege Bölgesinde faaliyet gösteren üretici ve showroom bayilerine her zaman destek ve sahip çıkmıştır. 1989’da Türkiye İstanbul ofisini açarken Türkiye’nin dört bir yanında dağıltılmak ofis ve bayii ağını oluşturmak üzere planlanmış bir sistem içerisinde hızla gelişen alt yapısını Türkiye pazarında  yoğun bir istek arzu üzerine gerçekleştirmiştir.

Rehau İzmir Bayileri olarak güzel İzmir‘in son derece modern yapılaşma ve bu ilimizde de yeni Türkiye için geliştirilen konut projeleri yapısı altında yoğun ilginin var olduğunu son yıllarda gözle görülür derecede hissettik.

Hizmet verdiğimiz İzmir bayileri olarak tüm ilçeleri sizlere sunmak istiyoruz;

Rehau Aliağa:

Aliağa Rehau İzmir’de bayii ağını git gide genişleterek devam etmektedir. Nüfusu 76.598 olan ve konut yapılaşma hızla büyüyen bir alt yapıya sahip olan geçmişiyle güzel bir ilçe olmasıyla piyasanın en çok yoğunluğunu ortaya çıkarmaktadır.

Rehau Balçova:

Balçova Rehau Bayii ile Pvc Pencere sektöründe Yabancı markalar arasında en çok yerini alan Rehau Bayileri genişletilmiş bayii ağı ile servis için çok çabuk en yakın Rehau Servislerine ulaşabilirsiniz.

Rehau Bayındır:

Bayındır Rehau bayii hizmetlerinde rehau pencere,rehau pvc,rehau sürme kapı,rehau katlanır cam balkon, cam balkon, panjur sistemleri,rehau sineklik sistemleri gibi bir çok alanda sizlere destek ve servis hizmetlerinde bulunabiliriz.

Rehau Bayraklı:

Bayraklı Rehau bayii olarak sizlere showroom ofisimizde sizlerle birebir görüşebilir ve teşhir ürünlerimizden profil pvc pencere sistemlerimizi görebilir ihtiyacınıza uygun profil ve pencere sistemini yada yapılacak olan uygulamaya göre değiştirebilirsiniz.

Rehau Bornova:

Bornova Rehau ilçesinde rehau servis hizmetleri olarak bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olan ve bu durumdan hiç bir zaman ödün vermeden çalışan bayilerimiz her zaman üst düzeyde tutmaktadır.

Rehau Buca:

Buca Rehau bölgesinde bayii hizmetini her zaman üst seviyede tutarken son zamanların da en iyi proje yönetimi sağlamaktadır. Buca İzmir ilinde 450.000 nüfuslu ve konut yapılşamasında hızla gelişen bir çevreye sahip olmasıyla pvc pencere sektöründe yoğun ilgi yüksek seviyede olmaktadır.

Rehau Çiğli

Çiğli Rehau Servis ücretsiz ölçü ve fiyatlandırma ile müşterilerine tam destek temiz hizmet uygulamaktadır.

Rehau Foça:

Foça Rehau Uzmanlaşma yapısı altında gerçek hizmet kaliteli ürün ve sıra dışı renkleri ile dekoru hiç bir zaman bozmayan bir sistem haline gelen bu teknoloji yüksek teknoloji ürünlerini de barındırmaktadır.

Rehau Gaziemir:

Gaziemir Rehau Servis veya montaj ekibimiz sürekli yanınızda olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır. Ücretiz ölçü ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgiyi bizlerden alabilirsiniz.

Rehau Güzelbahçe:

Güzelbahçe Rehau Yapıların dekoratif düzenini bozmadan gerekli düzenlemeleri yapabilir ayrıca eskiyen ahşap pencerelerinizi ahşap görünümlü pvc pencere modellerine çevirebilirsiniz.

Rehau Karabağlar:

Karabağlar Rehau Kaliteli hizmet anlayışı, kaliteli ürün yelpazesi, kaliteli işçilik ile sizlere tüm kalite politikalarını bir arada toplayan marka haline gelen rehau markası her zaman müşterisinin arkasındadır.

Rehau Karşıyaka:

Karşıyaka Rehau Güven veren hizmet anlayışımız ile tam anlamıyla kaliteli ve destekli bir hizmet vermektedir. Ücretsiz ölçü ve fiyatlandırma işlemlerinde ekibimiz sizlere yardımcı ve ihtiyacınıza uygun çözüm yollarını aramaktadır.

Rehau Kemalpaşa:

Kemalpaşa Rehau Pvc Pencere ürünlerinde Euro 60,70,86 ve yüksek teknoloji ürünü olan GENEO gibi sürme kapı ve büyük pencere sistemlerinde HEBESCHİEBE sistemleri ön plana çıkmaktadır.

Rehau Konak:

Konak Rehau Panjur,Sineklik,Jaluzi gibi tüm uygulamalarda bayimizden destek alabilir montaj ve ekip arkadaşlarımızın montaj sonrası desteğini her zaman görebilirsiniz.

Rehau Menderes:

Menderes Rehau Kışbahçesi ile bahçenizi evinize getirebilirsiniz.. Kış Bahçesi Sistemleri için ücretsiz ölçü ve fiyatlandırmalarda ayrıca ihtiyacınıza uygun profil veya gerekli ürünlerde ekibimiz sizlere gerekli bilgileri verecektir.

Rehau Menemen:

Menemen Rehau Volkswagen sürme kapı sistemlerinde HEBESCHİEBE profil sistemlerini kullanmaktayız. Kapı ve büyük pencere uygulamalarında ön plana çıkan profil yapısı ile sağlamlığı kaliteyi göz önünden bulundurmaktadır.

Rehau Narlıdere:

Narlıdere Rehau Kepenk sistemleri Otomatik garaj kepenkleri, bahçe kepenk ,otomatik kapı sistemleri gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Fazla bilgi ve sorularınız için lütfen bayilerimiz ile iletişim kurunuz.

Rehau Seferihisar:

Seferihisar Rehau Gerçek anlamda rehau kalitesini yakalamak istiyorsanız tecrübeli montaj ekibi ve servis anlayışını müşteri memnuniyetiyle bağlayan reha bayileri ile çalışınız.

Rehau Selçuk:

Selçek Rehau Uzman kadrosuyla montaj öncesi satış temsilcilerimizin sunumu sizlere ihtiyacınıza göre Pvc doğrama ve profil yapılarını belirle ve ardından projelerndirme fiyatlandırma gibi işlemlerin ardından montaj ekibinin uygulama malzemelerini ayarlamasıyla gerçekleşmektedir.

Rehau Torbalı:

Torbalı Rehau Uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkan kaliteli ürün yelpazemiz, kaliteden ödün vermeden son derece titiz ek özellikleri ile sizlere teslimi yapılır.

Rehau Urla:

Urla Rehau Kaliteyi evinize taşıyarak uzun zamanla çalışmalar yapabilirsiniz. Yıllarca Pencere ve doğramalarından şikayeti olmayan müşterilerimiz sadece bakım için bizimle irtibat kurarak yıllık veya daha uzun vadeli bakımlarını gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz bulunmaktadır.

Rehau Bergama:

Bergama Rehau Güven ve müşteri memnuniyeti her zaman üst sıralarda yer alırken tam zamanlı ve uzman kadrosuyla bayilerimiz alanında yıllarını vermiş tecrübeli ustaları ile montajlarını sağlamaktadır.

Rehau Beydağ:

Beydağ Rehau pencere,panjur,sineklik,cam balkon,katlanır cam balkon,jaluzi perde,kış bahçesi vb. tüm uygulamalarda yanınızda bulunarak sizlere en iyi çözümü sunan satış ve ustalarımız montaj ekibinin de işine verdiği özen ile son derece titiz geçmektedir.

Rehau Çeşme:

Çeşme Rehau bayiisi ile yazlık bir yapılaşması bulunan izmir büyük şehir belediyesinin dışında kalan Çeşme ilçesi yazlık alanları yaz aylarında cıvıl cıvıl olurken kış aylarında ise yerlilerin kalmasıyla sessizliğe bürünmektedir. Konutlaşmadan daha çok tek tük yazlıklarla bilinmektedir. Cennet gibi bir yer olan Çeşme

Rehau Dikili:

Dikili Rehau İzmir, Ege bölgesine ait ilçe showroom bayileri kendi ofislerinde sizleri beklemektedir. Özellikle ürünlerimizi birebir şekilde bulabilir halde görebileceksiniz, Ürünlerimizi son derece titiz profil yapıları 60 mm, 70 mm, 86 mm ve yüksek teknoloji profili ile piyasa da yerli ve yabancı tüm markaları fark atmaktadır.

Rehau Karaburun:

Karaburun Rehau İzmir bölge bayii olarak tüm zamanların en iyi pencere pvc markası olarak tam anlamıyla son derece titiz montaj ve yılların getirmiş olduğu tecrübe ile son derece kaliteli işçilik sunan montaj ekibimiz öncesinde satış ekibimizin sunumuyla müşteri memnuniyeti üzerinden kurulu bir ilişki kurmaktayız.

Rehau Kınık:

Kınık İzmir Rehau Bayileri tam anlamıyla tam zamanlı ve üretimini sistematik bir şekilde gerçekleştirmektedir. İhtiyaca uygun profil yapısı ile son derece kaliteli esnek ve modern pencere sistemlerine sahip olun.

Rehau Kiraz:

İzmir Kiraz Rehau bayii ana bayilerinin toplam da bir çok bölgeye hizmet verdiğini ve bu menfaat dışında müşterilerine önemi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve her uygulama kendisine birer referans olan her uygulama için ustalarımız montaj ekibimiz ile birlikte en ince detayına kadar çalışmalarını sürdürmektedir.

Rehau Ödemiş:

Ödemiş İzmir Rehau Üretici bayii olarak tüm halkımızın kalteyi ve Ödemiş ilçesinde bulunan konutlaşma projelerinde yer alırken kaliteyi evlerine getiren sistemler ile Rehau Alman Profil kalitesiyle özenmiş yapılarınızda ısı kaybı olmadan ses geçirmeyen donanımlarla evinize güven verin.

Rehau Tire:

Tire Rehau İzmir bayisi olarak hizmet verdiğimiz İzmir tire ilçesinde Rehau Showroom ve üretici bayisi sıfatında hizmet veren bayilerimiz. İhtiyaçlara uygun profil yapısı ile tüm PVC pencere uygulamaların, Pvc kapı,pencere,sürme kapı, kış bahçesi, panjur,cam balkon, katlanır cam balkon vs. tüm Pvc Doğrama uygulamalarınız Alman profil kalitesi ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Eğer Özel bir renk ile ev kişiselleştirmek ister misiniz ?

Rehau pencere ve kapıları için geniş bir renk yelpazesi mevcuttur . Eğer pencere renkleri bizim özel olarak seçilmiş bir koleksiyon arasından seçim yaparken,  size doğru renk seçimi yapıyoruz deriz.

Hemen mi yaptırmak istiyorsunuz?

Düşük bakım giderleri ,çok renk çeşitleri, uzun ömürlü REHAU pencere ve kapılarınız evinize yıllar sürecek şık bir görünüm verecektir.

Dışarıdan nasıl görünüyor?

İçeriden dışarısı nasıl görünüyor?

Verandanız için basit sürme ve hebeschiebe sürme sistemlerimiz ile evinizi genişletebilirsiniz. . Bazı kapılar basit sürgülü kapı ve pencerelerin daha kolay kullanım açılış düzenlemeleri var. Örneğin bazı havalandırma için eğim ve dışa menteşe olabilir. Rehau aksi takdirde Kaldırmalı sürme kapı olarak bilinen kapılar dışa açık dış sürgülü kapıları sunmaktadır. Bu teras ya da bahçeye bir tam – genişlikte net açılmasını sağlama yararı vardır. Rehau sürgülü vinil pencereler onların hızlı kurulumu ve kolay bakımlı ile ünlüdür.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing