Rehau Kış Bahçesi ile yaşam Kış bahçelerimiz Alman profil kalitesinde son teknolojilerde üretilirken estetik ve fonksiyonel açısından en iyi çözüm yollarını sunan farklı tasarımlarla oluşturulmuş portföyle müşterilerine her zaman farklılığı yansıtmaktadır.

Rehau Kış Bahçesi Sistemlerinde olsun Rehau Pvc Pencere Sistemlerinde olsun tüm profil sistemlerinin üretiminde kullandığı tüm yarı bitmiş ürünlerin kendi sektörlerinde lider olmasına ve her türlü kalite sertifikalarına sahip olmak ayrı bir kalite ve gurur vermektedir. Kullanılan tüm profil ürünlerinde DIN,BBA,BSI,EN,RAL,İFT,TÜV,ISO kalite yönetim sertifikaları mevcuttur.

Rehau en son teknoloji ve makina parkuru ile üretimini yaptığı İstanbul Merkez ofisiyle müşterilerinin isteklerini mimarlık ve mühendislik formasyonuna sahip tecrübeli bir ekip tarafından değerlendirilmekte ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Prensip olarak işlerinde taşeron kullanmayan Rehau, deneyimli üretim ve montaj ekibi ile yurdumuzun dört bir köşesinde olduğu gibi dünyada ki bir çok ülkeye ihracat yapan markamız Avruğanın orta asya’nın bir çok ülkesinde büyük referanslara sahiptir. Rehau ekibi temel değerleri müşteri memnuniyeti, kalite ve güvendir. Rehau, Satış sonrası vermiş olduğu teknik hizmet ve destek ile her zaman kalite ve güvenin simgesi olmuştur.

Rehau Kış Bahçesi

Rehau Kış Bahçesi

Neden Kış Bahçesi ?

Lapa Lapa kar yağarken, fırtınalar koparken, yeşillikler içinde çayınızı içmek, kahvenizi yudumlamak, kitap okumak, müzik dinlemek ve sevdiklerinizle bunları paylaşmak… Hayali bile güzel geliyor değil mi ?

  1.  Evinizle yan yana veya bahçe içinde olan ve evinizle bağlantılı bir bahçenizin sizlere vereceği huzur tartışılmaz. Özellikle kış aylarında ki sıcak ortamı sizlere kış aylarını daha çok sevdirecektir.
  2.  Malikanezin en değerli mekanı olarak kış bahçesi olması kaçınılmaz gerçektir. Müsafirlerinizi veya eş dost akrabalarınızı kış bahçesinde ağırlayabilir hiç çıkmak istemeyecekleri kış bahçenizde ağırlayabilirsiniz.
  3.  Yaşam alanınızın herhangi bir köşesinde kış bahçesi yapmak size ekstra yaşam alanı oluşturacaktır.
Rehau Kış Bahçesi

Rehau Kış Bahçesi

Yapmış Olduğumuz Bazı Rehau Kış Bahçesi Uygulamaları 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing