Rehau Panjur Sistemleri

Rehau Panjur Sistemlerinde 3 Özelliği bir arada bulundurabilirsiniz. Binanız eski olsun yeni inşaa edilmiş bir proje olsun fark etmez, Güneşten Korunma, Hırsızlık Emniyeti ve Sineklik İhtiyaçlarınızı Tamamıyla etkilemektedir. Rehau Panjur Ölçüleri 3 çeşitte oluşmaktadır; 155 mm, 195 mm ve 195 mm çeşitlerinde oluşan panjur ölçüleri çeşitleriyle Panjur Kutuları bulunmaktadır.

Daha büyük yapı da Kapı ve Pencereler de kullanılmak üzere 245 mm Panjur Kutu Boyutu Yeni binaların daha yüksek bölümlerinde istenildiği takdirde kullanılmaktadır.

Rehau Panjur Renkleri

Rehau Panjur Rengi seçiminde sizlerin özel istekleri dışında standart yapı da Rehau Renk Kartelası üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Rehau Panjur Renkleri ile kendinize özel renklerle özel panjur sistemlerini kullanabilirsiniz.

Rehau Panjur Fiyatları

Rehau Panjur sistemleri piyasada bulunan ahşap, plastik ve alüminyum pencere sistemleri ile uyum içerisinde montajı mevcuttur. 58-90 Profil derinliği arasındaki Profil yapılarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Ses Yalıtmı 42 dB’ye kadar olduğundan yüksek seviyeli ses giriş çıkışlarına uygun tasarlanmıştır. Donanım isteğine göre bağlı olarak kordonlu manavelalı veya Rehau  Motorlu Panjur ürün özellikleriyle sizlere en iyi kaliteli ürünü sunmaktadır.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing