Rehau Polimeri ürünleri Pvc Doğrama Filtre Kapı Pencere Sistemleri ile birlikte Upvc üretimi ile Alman ürünleri arasında en iyi marka halinde kendisini geliştirmektedir. Marka adın güçlü tutmak adına müşterisine önem veren ürününe özen gösteren Rehau Marka ve ürünlerin kalitesinden ödün vermeden servis ağının gerçek anlamda oldukça fazla ve geniş çevrede yayılmasına imkan sağlayan Rehau İstanbul Bölge Bayiiliği olmak üzere istanbul ve tüm hemen hemen tüm ilçelerinde aktif olarak yer almaktadır.

PVC Pencere ve Kapı ile Enerji Verimliliğinin Artırılması

REHAU profillerden yapılmış pencereler ile çok iyi ısı yalıtım özellikleri sayesinde ısı bina dışında kalır. Yani rahat bir yaşam iklimi sağlar. önemli ölçüde daha düşük soğutma klima faturaları ve CO2 emisyonlarını azaltmak amaçlanmıştır. REHAU profillerden yapılmış, pencere ve kapı ısıyalıtımı sayesinde eski binaların enerji-bilinçli ile yenileme için uygun olacaktır.

Top-Performing Sürdürülebilir PVC Pencere ve Kapı Tasarımları Yüksek performanslı PVC pencere ve kapılar, termal reytinglerde alternatiflerinin en önünde. Rehau PVC bina yapısı içinde hava sızdırmazlık, doğal bir yalıtkandır. Isı yalıtımı, ses yalıtımı ve hırsızlık direnci için endüstri standartlarının üstünde gerçekleştirmektedir.
Rehau pencere ve kapı tasarımlarını sunarken her zaman yenilik sınırlarını zorlayan REHAU, ekonomik en akıllı kullanımını sağlar.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing