Rehau Pvc Pencere

Enerji tasarruflu Rehau pencereler önemli ölçüde enerji maliyetlerini azaltır ve daha parlak, daha temiz, daha sağlıklı bir ortam oluşturmak için yardım edebiliriz. evinizi daha konforlu hale getireceksiniz.

Rehau Pencere bir binanın ısıtma ve soğutma yüklerini ciddi rakamlarla etkileyebilir, Onun ısının -86% 79 ile% Rehau pencereler sayesinde kazanmış olursunuz.
Biliyor muydunuz ?

 

Rehau Pvc Pencere Bayileri 

Rehau Doğa Dostudur.(Green) Rehau kurulduğundan bu yana üretilen ürünlerin çevre dostu ürün ve karbon ayak izilerinin olmadığı net ve sabit olarak taahhüt etmiştir.
Bunu yapmanın yollarından biri tüm pencere profili üretiminde dışı kesim imalat% 80 yeniden çevrimi için Sürekli çevre üzerindeki etkisini en aza nasıl indirmeyi  yeniden değerlendirmek gerekmektedir.

Biz standartları ve pencere sistemleri için Geri Dönüşüm İçin İngiliz Araştırma Kuruluşu Yeşil Kılavuzu ile ‘A’ derecelendirilir.  REHAU seçerek bir çevre dostu bir çözüm
tercih olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Rehau Pvc Pencere Fiyatları

EVİNİZ İÇİN HANGİ REHAU PENCERE VE ISICAM UYGUNDUR?

Rehau Pencere Sistemlerinden hangi Profil ve Isıcam’ın kullanılacağı, yaşanılan coğrafyaya ve evin konumuna göre belirlenir. Her iklime, her ihtiyaca yönelik özel bir Rehau Pencere vardır.

Rehau Euro – 70 serisi pencere ve kapılar bugünün Türkiye iklim şartlarına uygundur ve ekonomiktir. Sadece ısıtılan mekânlarda Isıcam Sinerji, hem ısıtılıp hem soğutulan mekânlarda ise Isıcam Konfor kullanılması önerilmektedir.

Doğu Anadolu bölgesi gibi soğuk iklim kuşaklarında Isıcam Sinerji, Marmara gibi ılıman ve Ege, Akdeniz gibi sıcak iklim kuşaklarında ise Isıcam Konfor kullanılması uygundur.

Rehau Pvc Kapı Pencere Sistemleri

 

Rehau , Pimapen Pencere ve Kapı onarımı için Hizmetinizdeyiz İstanbul PVC Pencere Onarım Ya da ayarlama için İstanbul – Kadıköy – Maltepe – Suadiye – Fenerbahçe – Beykoz ve çevresindeki ilçelerde PVC kapı ve pencerelerin hem onarım ve hemde bakım uzmanıyız.

Pencere Üretim Montaj ve bakımı ile 17 yıldır hizmet vermekteyiz. güvenilir, hızlı ve garantili hizmet için buradayız.

hizmetlerimiz içinde kollar, menteşeler veya mekanizmalar olarak PVC pencereler için yeni parçaların sağlanması ve pencere sorunların
bakım ve onarım dahildir.

pencere Kolları
veranda Kolları
sıkışmış , Pencere
silindir / Varil Kilitleme
Alüminyum , Pencere
iç Mekanizmaları
Anahtar olmadan , Pencere ve kapı Kolları
pencere Kilitleri
pencere Menteşeleri
Alüminyum Doğrama Onarım

Aşınma ve yıpranma ya da yanlış bir bakım , bir alüminyum ya da PVC pencere arıza gelişebilir ve bir günde ile onarım yapılır ve PVC Pencere Tamiri ayarlaması yapılır.

PVC Pencere onarım Dublin seçerken , bizpencere tamiri garantiliçalışmaları ile mükemmele yapılmasını sağlamak için her türlü özen . Biz bu yüzden tek bir ziyaret genelliklehile yapar vanlarımız parçaların çoğu taşırlar .

PVC ve Alüminyum Onarım:

PVC ve Alüminyum Doğrama Onarım

 

Rehau Pvc Window Profiles

Rehau Upvc Window

 

 

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing