Rehau Pvc Türkiye pazarında çok büyük yatırımlar yaparak Türkiye’de en güzel bölgelerde bayilikler üretici bayiliği showroom veya Genel müdürlükler açarak yıllardır Türkiye’de kendinden sıkça bahsettirmiş hale gelmiştir.

Rehau markasını Türkiye’de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Profil Polimeri kullanımı bakımından oldukça yüksek seviye de madde hacmi olarak Piyasa markalarının çok çok üstünde polimeri kullanımı ile belki de dünya da en iyi Pvc markalarından birisi olmaktadır.

Rehau Polimeri Kimya San. A.Ş olarak Türkiye’de bir çok güzel referans veren bir PVC markası olurken, Bir çok kurum ve kuruluşlar ile ortak yürütülen Yüksek Teknoloji Makine sanayi üretiminden desteklerini çevirmemiştir.

Bknz:

” REHAU, German Energy Center & College (GECC) ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin işbirliği ile Istanbul’da yeni bir teknoloji merkezi oluşturulmaktadır. Alman Yatırım ve Kalkındırma Şirketi’nin (Deutsche Investitions- und Entwicklungsgesellschaft – DEG) desteklediği projenin amacı, yenilenebilir enerji kullanarak enerji verimli teknoloji alanlarında uluslar arası işbirliğinin ve eğitimin desteklenmesidir. Şubat 2013 sonunda iş birliği sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanmıştır. 

Bu tarz yatırımlar gelişim araçları ve eğitim merkezleri oluşasında büyük katkılarda bulunan firmamız büyük öngüreye sahip mühendis ve AR-GE ekibi ile gelişen teknolojilerin geliştirme sürecini ise Türkiye gibi dünyadaki gelişmiş üniversitelerin eğitim kamplarından yararlanarak teknolojilerin en kısa zamanda hayata geçirerek fabrika ortamında seri üretime geçmektedirler..

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing