Gerçek anlamda hizmet almanın satış sonrası desteğin kesilmemesi için her zaman kaliteli bir marka ve köklü kuruluşlardan ürün almanızı tavsiye ederiz. Rehau her zaman müşteri odaklı çalışan ve müşterilerine her zaman Rehau Bayileri olarak her zaman müşteri odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş durumdayız. Satış sonrası destek servis hizmetlerimiz sizlere en yakın bayii olan showroom veya üretici ana bayileri olarak belirlenmektedir.

Gerçek anlamda hizmet kalite ve güvenirlilik arayan pvc pencere sistemlerinde arayış içerisinde olan kullanıcılar için ideal bir marka olan Pvc Pencere doğramalarında öncü Alman markası Rehau Polimeri sizlere her daim en yakınınızda olmakla beraber her daim hizmetinizdedir.

Sizlere Rehau Pencere  ürünlerimizden bahsetmek isteriz. Bunlar sizlere daha iyi alternatif olacak şekilde yapılarınızda size daha iyi rahatlık sağlayacaktır. Öncelikle Rehau Pvc  ürünlerimizden bahsedecek olursak;

Rehau Euro Design 60;

Ürünümüz küçük yapılarda derinliği 60 mm olmasına rağmen büyük olasılıkla kullandığımız pvc doğrama çeşididir. Daha küçük ölçekdeki az işlevselliği olan yerlerde ki tercih sebebimiz olan Euro Design 60 serisi ile ısı yalıtım ses yalıtım da çok iyi derece de sonuçlar alabilirsiniz. Bununla beraber dilediğiniz takdirde ısı cam konfor kalitesini de camlarınıza ekleyebilirsiniz.

Rehau Euro Desing 60

Rehau Euro Desing 60

Rehau Euro Design 70;

Orta seviye pvc doğrama çeşidi olan ve orta ve büyük ölçekli yapılı projelerde tercih sebebi olan genel kullanıma hakim bir profil yapısına sahip Pencere profilidir. Genel anlamda ev ve iş yeri olarak genel yapıda kullanılmaktadır. Her zaman ki gibi ısı yalıtım ve ses yalıtımı üst seviye de olan bu serimiz ilgi oldukça yüksek seviyededir.

Rehau Euro Design 70

Rehau Euro Design 70

Rehau Euro Design 86; 

Büyük ölçekli yapılarda Hebeschiebe sürme kapı sistemlerinde genellikle kullanılan profil derinliği 86 mm olan büyük projelerin tercihi 86 mm profil yapısı ile her zaman ki gibi ısı yalıtım, ses yalıtım ve isteğe bağlı olarak konfor cam, ısı cam takviyeleri ile yüksek seviye pencere potansiyeline kavuşmaktadır.

Rehau Euro Design 86

Rehau Euro Design 86

Rehau Geneo; 

Geneo serisi ile alanında en iyi derecede performans sağlayan profil tipidir. 86 mm profil derinliği son derece ideal büyük projelerin olmazsa olmazı konumundadır. Tasarım olarak da diğer profil yapılarından daha görünüşü ve duruşu güzel bir profil pencere tipidir. Rehau markasının çıkarmış olduğu bu seri ile sizlere en iyi performansı sağlamayı amaçlamaktadır.

Rehau Geneo

Rehau Geneo

Rehau Hebeschiebe;

Yüksek performansı ile göz kamaştıran büyük pvc doğramaların öncüsü sürgülü kapı sistemlerinden olan ve wolsvagen sürme kapıya alternatif bir yapıda gelişen Hebeschiebe sistemleri büyük ölçekli projelerimizde genel itibari ile tercih sebebimiz olmaktadır. Ev, iş, ofis, fabrikalar da genellikle kapı modellerinde kullanılan ses ve ısı yalıtımında üstün kalite ve dilediğiniz de konfor cam ısı cam takviyesi ile en yüksek kalitede kullanım sağlayacaksınız.

Rehau Hebeschiebe

Rehau Hebeschiebe

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing