Rehau -Roto Dünyasına Hoşgeldiniz
Daha Fazla Özgürlük. Daha Fazla Komfor. Pencere ve Kapılar, Çatı Pencereleri ve Aksesuarları için Üstün Teknoloji Roto NT Pencere ve balkon kapıları için dünyanın en çok satan çift açılım aksesuar sistemi Yüksek kaliteli Roto NT çift açılım 16 mm’lik kanallı aksesuar sistemi ile teknoloji ve pazar lideri olarak ahşap ve PVC pencere profilleri için güvenlik, kolay kullanım, sağlamlık ve dizayn taleplerini tamamiyle karşılar.
Roto NT modüler sisteminin tüm aksesuarları en iyi şekilde birbirine entegre olmuştur. ve sınırsız kombinasyon çözümleri sunar. Ayrıca, tüm pencere çeşitleri küçük parçacıklar ile kaplanmıştır.
Aksesuarın en temel versiyonu bile maksimum mekanik güvenliğe sahiptir ve sadece birkaç uygulanabilir parça ile optimize edilebilir. Talep üzerine farklı özellikli parçalar sağlanabilir.
Pencere üreticisi olarak, modüler prensibin avantajı sayesinde aksesuarı monte ederken kar edeceksiniz. Otomasyon konseptimiz modüler aşamalara ayrılır bu da sizi
tam otomatik aksesuar montajı sağlayan sınırsız estetik sunar. Sınırsız çeşitliliğe rağmen, tüm pencere türlerini makinayı değiştirmeden kolayca sağlayabilirsiniz.
Uygulama Alanları:

  •  Çift/ Tek açılım Rehau pencereler
  •  Roto NT Standardında 130 kg.’a kadar PVC, 150 kg.’a kadar Ahşap ve 100 kg.’a kadar Alüminyum profillere uygulanabilir
  •  Gizli menteşeli Roto NT Designo ile 150 kg.’a kadar kanat taşıma kapasitesi
  •  Roto NT Güçlü Menteşe ile 300 kg.’lık ağır kanatlara uygulama yapılabilir

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing