Rehau türkiye ana bayii olan ve beşiktaş da ofisni bulunduran Rehau Türkiye ofisi tüm Rehau bayilerine iş paylaşımı gelen istek talepleri en yakın bayiilerine yönlendirerek tüm koordineyi Almanya’dan ihracatı yaparak bayiilerine paylaştıran bir merkez ofis olarak işlem yapmaktadır.

Tüm zamanlar ve son dönemlerin en iyi pvc markası olan ayrıca güzel ilkemizdeki büyük inşaat mühendislik mimari firmaların hiç kuşkusuz kullandığı Pvc doğrama, Kapı pencere sistemlerini tercih etmektedir. Ülkemizde büyük inşaat firmalarının tercihi olan Rehau markası sadece mimari yapılarda olmamakla beraber otomotiv sektöründe de polimeri üretimini sağlamaktadır.

Sizlerde Rehau güvencesi ile emniyli kaliteli huzur dolu ısı yalıtım ses yalıtımına hakim pencere, kapı ve sürme kapı sistemlerinde Rehau Alman profillerini deneyebilirsiniz. Rehau Bayiileri olarak sizlere her zaman ve tam destek vererek her türlü ihtiyacınıza çözüm aramaktayız. Proje detaylandırma detaylı çizimler üzerinde kontrol sağlama ve fiyat listesini sizlere en hızlı şekilde en uygun fiyatlarla çıkarmak için elinden geldiğince hızlı ve bir o kadar da detaycı olmaktadır.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing