Rehau markasının üretici bayisi olmaktan gurur duyuyoruz, Gerek profil kalitesi polimeri oranlarının maksimum seviye de olması ve müşterilerinin bildiği kalite olmasıyla beraber pazarlama konusunda pek sıkıntı yaşamadığımız bir marka olmakla beraber sadece Pvc Pencere sektöründe değil çeşitli bir çok sektör polimeri üretimi yapmaktadır.

Tüm müşteriler veya PVC Pencere kullanıcıları geri hizmetlerde sık sık şikayetlerini dile getirdiği gibi uygulama yaptırdığı x markanın x bayisini yerinde bulamamakta ve geri dönüş sağlamada bazı sorunların yaşandığını dile getirirken bazı kullanıcılarımız iş ciddiyetinin olmadığını çoğu montaj hatalarının bulunduğunu piyasanın böyle olması sebebiyle gerçek anlamda kaliteyi arayanlar araştırmalarının neticesinde REHAU Pvc pencere sistemlerini buluyor.

Rehau, bir Alman markası olurken yakın zamanlar da Türkiye pazarında kendinde büyük projelerdeki uygulamalarıyla bahsettirmiştir. Örneğin Ağaoğlu, Dap yapı gibi Türkiye’nin köklü inşaat firmalarının projelerinde yer verdiğini gerek diğer bayilerimizden gerekse bizlerden alınan teklifler üzerinden görebiliyoruz.

Gelişen hızla büyüyen teknoloji çağımızın en büyük en etkili silahı olmakla beraber önünü alamayacağımız bir tehlikeyi de bizlere sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile gelişmiş ürün özelliklerine sahip örneğin Rehau Geneo gibi yüksek teknoloji üretimleri ile üretilmekte olan profil yapısı yüksek yapı derinliğine sahip olan tüm projelerde kullanılmaktadır.

 

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing