1- Pencere
2- Cephe
3- Panjur ve Kepenkler
4- Kapılar
5- Havalandırma
6- İç Pencere Eşikleri
7- Kapı Panelleri
8- Sürmeli Kapı
9- Yüzey Isıma ve Soğutma
10- Duvar Isıtma

11- İçme Suyu-Isıtma ve Soğutma
12- Isı Pompası
13- Güneş Enerjisi
14- Merkezi Vakum Sistemi
15- Akustik Zemin Drenaj
16- Dış Mekan Isıtma
17- Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Kanalları
18- Bacalardan
19- Sızma ve Drenaj

20- Yağmur Suyu Toplama
21- Yağmur Suyu Toplama
22- Su Boruları
23- Gaz Hatları
24- Jeotermal Sondalar ile
25- Jeotermal Kolektörleri ile
26- Hava Isı Değiştirici
27- İletişim Hatları

Rehau Pencere Sistemleri

Rehau Türkiye olarak istanbul üsküdar’da bulunan showroomumuza bekleriz. Öncelikle Rehau Bayiileri olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Tüm çalışmalarda rehau imzasını bırakacağız ve arkasında her zaman duracağımız gibi son zamanların en iyi teknolojileri ie üretilmiş olan Rehau marka Alman profil üreticilerinin en iyi markası olan Rehau Pvc,doğrama üretim ve profil üretim merkezi olarak tüm dünyada kendini kanıtlamış bir kalite ile beraber çalışacaksınız.

Tüm Rehau ürün ve ürünlerinde Rehau markasının garantisi ve kalitesi bulunmaktadır. Isı yalıtım, Ses yalıtımı ile birlikte kullanıcılarını cezb eden özelliğe sahip olan pvc doğramalarımız nerde hangi şekilde kullanılırsa kullanılsın şartlara uyum sağlayacak türde birçok profil çeşidi bulunmaktadır.

Rehau Kepenk, Rehau Pencere, Rehau Panjur, Rehau Sineklik gibi bir çok ürün yelpazesi bulunurken kullanılan aksesuarlar ise yine dünyada ve Türkiye’de kalite bakımından kabul görmüş onaylanmış markalar kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz

© 2019 Tüm hakları saklıdır | rehaubayii.com Web Desing